Autoservis

Seřízení geometrie

Změříme (přesné laserové měření) a případně seřídíme přesnost geometrie náprav vozidla. Zjistíme stav seřízení jednotlivých částí přední a zadní nápravy vozidla.

Kontrolu provádíme na testovacím laserovém zařízení firmy John BEAN. Jedná se moderní laserové zařízení s indikací naměřených hodnot pomocí digitálních ukazatelů na obrazovce PC včetně prostorové grafiky. Naměřené hodnoty jsou porovnávány s hodnotami dodanými výrobci vozidel pro jednotlivé typy a jsou zákazníkovi uloženy do naší databáze pro pozdější porovnání a zkvalitnění dalších měření. Výstupem měření je záznam naměřených hodnot z tiskárny. Zjištěné odchylky vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit.

Správné seřízení geometrie vozidla zvýší životnost pneumatik, zlepší jízdní komfort, sníží opotřebení podvozku, sníží spotřebu pohonných hmot a zvýší celkovou bezpečnost provozu.

Klimatizace

Prověříme účinnost klimatizace, recyklace a plnění chladiva, test těsnosti systému, dezinfekce výparníku.

Naše společnost poskytuje servis klimatizace již od roku 2007 a pravidelně školí své automechaniky. K samozřejmosti patří špičkové servisní vybavení od dodavatele TEXA.

Pravidelnou údržbou klimatizací našich zákazníků zvyšujeme pohodu a příjemné prostředí v automobilu, čímž přispíváme k bezpečnosti silničního provozu.

Klimatizace je dnes již v mnoha případech součástí základního vybavení vozidel. Stává se tak nepostradatelným pomocníkem, který v automobilu vytváří příjemné prostředí nejen v létě, ale v podstatě v průběhu celého roku. Ačkoliv se klimatizace jeví jako uzavřený bezúdržbový systém, dochází zde k pozvolnému úniku chladícího média, jehož velikost se uvádí až 30% za 2 roky. Běžná údržba spočívá především v kontrole předepsaného množství chladícího prostředku a dalších operací, které jsou součástí automatického testu našem moderním servisu.